خيريه و دارالايتام مسجد جعفری قیطریه

کمک به نیازمند خاص مارلیک

کمک به نیازمند خاص در شهرک مارلیک کرج

مبلغ پروژه: 100,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 2
مبلغ مانده: 97,000,000 ريال
کمک به نیازمند خاص
مددجو یک مرد۴۰ ساله متأهل و دارای یک فرزند است که در سال ۹۴ به علت فقر شدید یک کلیه خود را فروخته و بعد از آن به عوارض جسمی دیگری مبتلا شده است. با کمک این خیریه در سال 96 منزلی در شهرک مارلیک کرج برای او رهن شده است. شغل او خیاطی است و در مغازه ای که با وام مسجد اجاره کرده کار می کند. اخیرا صاحبخانه جوابش کرده و باید با ودیعه مسکن بیشتری خانه خود را عوض کند. به لحاظ جسمی ضعیف و رنجور و از عهده هزینه های زندگی و مداوای خود برنمی آید. برای پرداخت ودیعه مسکن و بدهکاری ها  به 10 میلیون تومان نیاز اضطراری دارد. چون ساکن محل نیست امکان اینکه تحت پوشش خیریه قرار گیرد وجود ندارد. در چنین مواردی با فراخوان از خیرین محترم درخواست می شود که با کمکهای مؤمنانه خود از این افراد مشکل گشایی کنند. تا کنون یک میلیون تومان برای او فراهم شده و برای بقیه منتظر دستهای سخاوتمند شما هستیم
در صورت تمایل لطفا کمکهای خود به این مورد خاص را به شماره کارت خیریه واریز و تایید واریز را با واژه "مارلیک" به موبایل 09361200958 از طریق واتساپ پیامک فرمایید.
شماره کارت خیریه : 5022291900021823   
و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت :  
www.app.enfagh.ir/pay
اجرکم عندالله


انتخاب نوع پرداخت

همیار گرامی لطفا جهت مشارکت در پروژه یا سرفصل های دیگر شماره موبایل خود را وارد نموده، سپس روی دکمه بررسی سابقه و ادامه کلیک نمایید.
phone_enabled
لطفا بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه دکمه بررسی سابقه را بزنید